Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home3/icdlclub/public_html/wp-includes/load.php(176) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://linkler.club/core.php?site=icdlclub.com) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home3/icdlclub/public_html/wp-includes/load.php(176) : eval()'d code on line 1
تاریخچه بنیاد جهانی ecdl/icdl : موسسه دارالفنون قم

بنیاد icdl در ۸ ژانویه ۱۹۹۷ در دوبلین ایرلند با هدف مشخص کردن و استاندارد کردن حداقل سواد الکترونیک برای شهروندان تاسیس شد.

 

بعد از دو سال فعالیت با جذب بیش از یک میلیون داوطلب با تقاضای انبوهی در خارج از اروپا روبرو شد که این استقبال در سال ۱۹۹۹ منجر به گسترش ecdl در سایر کشورهای خارج از قاره اروپا با عنوان icdl گردید.

بنیاد icdl یک سازمان غیرانتفاعی است که از پشتیبانی و حمایت انجمن متخصصان انفورماتیک اروپا (cepis) و سازمانهای بین المللی در سراسر دنیا برخوردار می باشد.

بنیاد ecdl جهانی با همکاری نمایندگان تعیین شده ی خود در کشورهای دیگر سعی دارد تا دامنه برنامه های خود را از طریق شبکه بین المللی متشکل از حدوداً ۲۴۰۰۰ مرکز آزمون در ۱۴۸ کشور توسعه دهد. در سال ۲۰۱۱ بیش از ۱۱ میلیون داوطلب موفق به اخذ گواهینامه های این بنیاد شدند که در تمام کشورهای عضو گواهینامه های صادر شده دارای اعتبار بین المللی یکسانی می باشند.

Categories: درباره ما